Preskočiť na obsah
Peter Bojko

Stavebníctvo

Peter Bojko

Výstavba obytných a neobytných budov

Obec
Nižná Slaná
Od roku
2019
IČO
52 433 226

Peter Bojko

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
049 23 Nižná Slaná
Na trhu od
18. mája 2019
IČO
52 433 226
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
7
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Peter Bojko

Peter Bojko – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nižná Slaná. Podniká od 18. mája 2019.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad uskutočňovanie stavieb a ich zmien, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Peter Bojko
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 433 226
Dátum vzniku
18. mája 2019
Miesto podnikania
049 23 Nižná Slaná
Živnostenský register
Okresný úrad Rožňava, vložka č. 850-13545
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Peter Bojko zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Sťahovacie služby

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sťahovacie služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Peter Bojko?

Miesto podnikania je v obci 049 23 Nižná Slaná.

Čím sa Peter Bojko zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; sťahovacie služby.

Aké je IČO – Peter Bojko?

IČO je 52 433 226.

Odkedy podniká Peter Bojko?

Podnikanie začalo 18. mája 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Peter Bojko podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese peter-bojko-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.